Koncert Noworoczny, Wola Mielecka 21 stycznia 2018

Ponad dziewięćdziesięciu artystów wystąpiło 21 stycznia 2018 roku na Koncercie Noworocznym w Woli Mieleckiej. Przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej na scenie zaprezentowały swój kilkumiesięczny dorobek artystyczny  grupy  działające w Filii Ośrodka Kultury. Koncert odbył się w Dniu Babci oraz w przeddzień Dnia Dziadka, dlatego zadedykowany został właśnie dla Nich.


link do galerii: http://wicherski1.blogspot.com/2018/01/koncert-noworoczny-wola-mielecka-21.html#more
W imieniu artystów oraz organizatorów, zebranych przywitała Bożena Telega, kierownik Filii. Następnie na scenie pojawił się Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec, który z okazji koncertu przygotował dla artystów słodką niespodziankę. – Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie i angażowanie się w życie kulturalne naszej Gminy. Bardzo się cieszę i jestem dumny, widząc ilu artystów czeka już na swój występ. To pokazuje jak wiele mamy uzdolnionych mieszkańców we wszystkich miejscowościach i jak bardzo potrzebne są takie wydarzenia jak to dzisiejsze. Na trwający już 2018 rok życzę wszystkim dużo szczęścia, zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze. W tym wyjątkowym dniu chciałbym się zwrócić również do wszystkich Babć i Dziadków. Na pewno część z Was odwiedziły dzisiaj już wnuczki z życzeniami, prezentami i pięknymi laurkami. Chciałbym dołączyć do tych wszystkich życzeń. Niech zawsze dopisuje Wam zdrowie, a tych wspólnych rodzinnych spotkań będzie jak najwięcej – powiedział Wójt.
   
Następnie na scenie pojawiły się: Grupa Wokalna „Wolanki” oraz Dziecięca Grupa Wokalna pod opieką Karoliny Szymańskiej, Grupa Taneczno-Ruchowa „Iskierki” oraz Zespół Estradowy „Rytm” prowadzone przez Ewelinę Szymańską-Smoleń, uczniowie nauki gry na keyboardzie z prowadzącym Maciejem Fijałkowskim oraz dwie  grupy gitarzystów z Krzysztofem Prucnalem na czele.

Gościem specjalnym koncertu był Chór Parafialny „Laudate deo” parafii pw. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej z dyrygentką Małgorzatą Leśniak.  
Koncert gościnnie poprowadzili uczniowie Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej, Gabriela Cisło i Michał Zaremba.Koncert Noworoczny Wola Mielecka 21 stycznia 2018

link do filmu: https://www.facebook.com/wolamielecka/videos/1556718774441516/
wideo: ZBigniew Wicherski
Grupa Wokalna „Wolanki”

link do filmu: https://youtu.be/ejzQ2D1kJSM
Chór Parafialny „Laudate deo”
parafii pw. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej
dyryguje Małgorzata Leśniak

link do filmu: https://youtu.be/0NX9VV-8biM


Zaproszenie  na Koncert Noworoczny
19.01.2018

Specjalnie na tę okazję swoje talenty zaprezentują artyści z Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.

Na scenie wystąpią:
- Grupa wokalna "Wolanki"
- Zespół tańca estradowego "Rytm"
- Grupy taneczno-ruchowej "Iskierki"
- Dziecięca grupa wokalna
- Chór parafialny
- grupy gitarzystów
- uczniowie grających na keyboardzie

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

https://www.facebook.com/wolamielecka/