Wola Mielecka 2021 roku

Biuletyn Informacyjny Gminy Mielec 2021

Gmina Mielec: Boża Wola, Chorzelów, Chrząstów, Goleszów, Książnice, Podleszany, Rydzów, Rzędzianowice, Szydłowiec, Trześń, Wola Chorzelowska, Wola Mielecka, Złotniki. Biuletyn Informacyjny Gminy Mielec 2021 jest to bezpłatna publikacja, która w skrócie podsumowuje najważniejsze wydarzenia i inwestycje 2021 roku.

Kazanie ks. Proboszcza na zakończenie 2021 roku

W mijającym 2021 roku w parafii pw. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej Chrzest Św. przyjęło 15 dzieci: 6 dziewczynek i 9 chłopców to o 6 dzieci mniej niż rok temu. Pierwszy raz Chrystusa w Komunii św. przyjęło 21 dzieci z klasy III. Do Sakramentu Bierzmowania przystąpiło 20 młodych parafian z klasy VIII. Dozgonną miłość prze Bogiem i sobą ślubowało sobie w naszym kościele 5 par nowożeńców. Do szczęśliwej wieczności  przeszło 22 osoby; 9 kobiet i 13 mężczyzn.

Agnieszka Lis autorka książek obyczajowych w Woli Mieleckiej

Agnieszka Lis to lubiana autorka książek obyczajowych, jak również dziennikarka, handlowiec oraz pianistka. Od kilku lat z sukcesem łączy wszystkie swoje pasje i zajęcia, do których w 2010 roku dołączyło pisanie powieści i opowiadań. Jest autorką takich książek jak „Jutro będzie normalnie”, „Samotność we dwoje”, „Karuzela”, „Latawce” oraz „Pozytywka”.

https://www.facebook.com/wolamielecka/