Wola Mielecka 2021 roku

www.wolamielecka.pl | Wola Mielecka 2021 roku, info, foto, wideo, sołectwo, parafia, Gmina Mielec

Kazanie ks. Proboszcza na zakończenie 2021 roku

W mijającym 2021 roku w parafii pw. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej Chrzest Św. przyjęło 15 dzieci: 6 dziewczynek i 9 chłopców to o 6 dzieci mniej niż rok temu. Pierwszy raz Chrystusa w Komunii św. przyjęło 21 dzieci z klasy III. Do Sakramentu Bierzmowania przystąpiło 20 młodych parafian z klasy VIII. Dozgonną miłość prze Bogiem i sobą ślubowało sobie w naszym kościele 5 par nowożeńców. Do szczęśliwej wieczności  przeszło 22 osoby; 9 kobiet i 13 mężczyzn.

Agnieszka Lis autorka książek obyczajowych w Woli Mieleckiej

Agnieszka Lis to lubiana autorka książek obyczajowych, jak również dziennikarka, handlowiec oraz pianistka. Od kilku lat z sukcesem łączy wszystkie swoje pasje i zajęcia, do których w 2010 roku dołączyło pisanie powieści i opowiadań. Jest autorką takich książek jak „Jutro będzie normalnie”, „Samotność we dwoje”, „Karuzela”, „Latawce” oraz „Pozytywka”.

Nagrodzeni w konkursie plastyczno-technicznym Szkolne podniebne podróże

17 listopada 2021 roku ogłoszono wyniki konkursu plastyczno-technicznego o tematyce lotniczej: „Szkolne podniebne podróże”, którego organizatorem był Zbigniew Wicherski prezes Klubu Miłośników Lotnictwa TMZM, radny Gminy Mielec. Patronat honorowy nad konkursem dla dzieci i młodzieży objął Tomasz Poręba Poseł do Parlamentu Europejskiego.