Zapraszamy do do wstąpienia w szeregi Grup Formacyjnych

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do włączenia się do naszych Grup Formacyjnych
- chłopców z klasy 2 i pozostałych klas SP na ministrantów
- dziewczynki z klasy 2 i pozostałych klas SP do Dziewczęcej Służby Maryjnej (DSM) i Scholi
- młodzież, chłopców i dziewczęta od 2 klasy Gimnazjum do Grupy Apostolskiej

   

Prosimy rodziców, porozmawiajcie ze swoimi pociechami o tym, bo czasem potrzeba tylko niewielkiej zachęty z Waszej strony, żeby dzieciaki weszły we wspaniałą przygodę służby Bogu i wspólnocie parafialnej; służby w radości przebywania ze swoimi rówieśnikami- jest nas obecnie 90 osób - robienia czegoś więcej i czegoś wartościowego, a przy tym rozwijającego i dającego też wskazaną rozrywkę, taką jak prezentacje multimedialne na ciekawe tematy, filmy, dyskoteki, wycieczki, ogniska, rozwijanie talentów przez śpiew i inne. Na czym polega bycie ministrantem, lektorem, scholką, dsm-ką, czy w Grupie Młodzieżowej to sami widzicie na co dzień.
 
Na tych dzieciach i młodzieży opiera się przecież całe piękna naszej liturgii i bardzo wiele akcji w parafii. Możecie również dopytać opiekuna tych grup, ks. Pawła, czy poczytać o tym na plakatach wywieszonych w gablocie i na stronie internetowej parafii. Zapraszamy.

   
W tym tygodniu zapraszamy więc:
1/ We wtorek DSM i dziewczynki chcące zostać kandydatkami do Dziewczęcej Służby Maryjnej
2/ W piątek po Mszy św. Grupę Młodzieżową i młodzież chcącą do nas dołączyć- przyjedźcie na rowerach, bo planujemy wycieczkę rowerową o g. 18.45.
3/ W sobotę na godz. 09.00. MINISTRANTÓW i kandydatów na ministrantów
4/ W sobotę na godz. 10.00. SCHOLĘ i dziewczynki za SP i dziewczyny z Gimnazjum chcące śpiewać w Scholi