Archiwum 2011

Boże Narodzenie 2011

Ponad 2000 lat temu Anioł zwiastował pasterzom z Betlejem wielką radość, iż narodził się długo oczekiwany  Mesjasz. My dzisiaj pragniemy dzielić razem z Wami radość betlejemskich pasterzy i życzyć, by Jezus napełnił Wasze serca radością, pokojem i miłością, by obdarzał Was zdrowiem i potrzebnymi darami, a Maryja i Święty Józef otoczyli Was swoją opieką i czuwali nad Wami, tak jak nad Bożym Dziecięciem.

Watykańskie Boże Narodzenie

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy. Jest taki dzień, w który w duszy Polaka, bez względu na to, na jakiej szerokości geograficznej się znajdzie, instynktownie wywołuje uczucia i emocje wspólne dla prawie wszystkich rodaków, nostalgię za urokiem wigilijnego stołu, rodzinnych spotkań, zapachem świerku, magicznej atmosfery pierwszej gwiazdki, swoistego klimatu pasterki.

Andrzejkowa dyskoteka LSO

W dniu 26.11.2011 roku w ZS w Woli Mieleckiej odbyła się parafialna dyskoteka ,,ANDRZEJKOWA” zorganizowana przez ks. Pawła Herudzińskiego i rodziców. W zabawie andrzejkowej udział wzięło około 50 członków LSO.

Przyjęcie nowych członków Liturgicznej Służby Ołtarza

20 listopada 2011r. w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata w naszej kaplicy miało miejsce przyjęcie nowych członków do ministrantów, Maryjek i scholii. Także niektórzy ze starszych ministrantów zostali promowani na kolejne stopnie: ministranta światła, ministranta księgi i ministranta ołtarza.

Gaude Mater Polonia w naszej parafii

11 listopada 2011 roku obchodziliśmy 93 obchody odzyskania Niepodległości przez Polskę. Główne obchody, z udziałem najwyższych władz państwowych, odbywały się w Warszawie na placu Józefa Piłsudskiego, przed Grobem Nieznanego Żołnierza.