Ważne daty

VI Festyn Parafialny przy kaplicy w Woli Mieleckiej

26 czerwca 2016 roku już szósty raz odbył się w naszej wspólnocie festyn parafialny ku czci Bożej Opatrzności. Jak co roku hasłem tego wydarzenia było zdanie Opatrzność świętą wychwalajmy. W czasie tego spotkania wspólnie mogliśmy uwielbiać Bożą Opatrzność za niezliczone łaski, a szczególnie za opiekę nad dziełem budowy świątyni. Bez wątpienia był to też czas poświęcony na wspólne spotkania, rozmowy i zabawy.

V Festyn Parafialny - Wola Mielecka 28 czerwiec 2015

W niedzielę 28 czerwca 2015 roku na placu przy kaplicy Parafii p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej już po raz piąty zgromadzili się parafianie i  wiele osób spoza parafii na V Festynie Parafialnym"Opatrzność świętą wychwalajmy".  Z roku na rok coraz głębiej wpisuje się on w kalendarz parafialny i cieszy większą popularnością.

Satystyki i prace przy budowie świątyni w 2014 roku

Kolejny rok trwały prace przy wznoszeniu nowej świątyni. W 2014 roku został wykonany dach. Trwały też od kwietnia prace przy wykonaniu fajer murów świątyni, wykonana została elewacja klinkierowa wschodniej ściany świątyni. Ocieplone zostały też sufity boczne sklepienia. Zdemontowaliśmy szalunki sklepienia i sufitów świątyni.

I Misje Parafialne w parafii p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej

W piątek 31 października 2014 roku w dniu zakończenia I Misji Parafialnych w parafii p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej ks. Andrzej Rams – kustosz Sanktuarium NMP Królowej Rodzin w Chorzelowie poświęcił przyniesione przez wiernych obrazy  Miłosierdzia Bożego, tablicę na krzyżu misyjnym oraz krzyż na fronton nowej świątyni.

IV Festyn Parafilny "Opatrzność Świętą Wychwalajmy"

IV Festyn Parafialny  "Opatrzność Świętą Wychwalajmy" już za nami. W niedzielę 29 czerwca 2014 roku mieszkańcy naszej parafii, a także goście z sąsiednich miejscowości mogli mile spędzić czas i wesprzeć dzieło budowy kościoła w naszej miejscowości. Pomimo opóźnienia za które serdecznie przepraszamy udało nam się około godziny 15:30 rozpocząć wspólne świętowanie. O tej samej godzinie w kaplicy pw. Imienia Maryji został odprawiona Msza Święta.

Zapraszamy do do wstąpienia w szeregi Grup Formacyjnych

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do włączenia się do naszych Grup Formacyjnych
- chłopców z klasy 2 i pozostałych klas SP na ministrantów
- dziewczynki z klasy 2 i pozostałych klas SP do Dziewczęcej Służby Maryjnej (DSM) i Scholi
- młodzież, chłopców i dziewczęta od 2 klasy Gimnazjum do Grupy Apostolskiej