Archiwum 2012

Wizytacja Kanoniczna Ks. Biskupa Andrzeja Jeża w parafii Wola Mielecka

Wola Mielecka, 29-30 grudzień 2012


W ramach dwudniowej wizytacji kanonicznej w parafii pw Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej Ks. Biskup Ordynariusz Andrzej Jeż spotkał się w sobotę 29 grudnia 2012 r. z młodzieżą należącą do L S O , DSM i Scholi Parafialnej w Kaplicy, następnie z nauczycielami Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej, oraz z Radą Parafialną, Radą Ekonomiczną , Caritas Kręgiem Biblijnym.

E KANGBI MABE TI E - Kolęda Misyjna 2012

26 grudnia po sumie 10 grup pięcioosobowych kolędników misyjnych wyruszyło z kolędą do mieszkańców Woli Mieleckiej. Dzieci i młodzież wraz z opiekunami zbierali pieniądze na pomoc dzieciom z najbiedniejszych rejonów świata.

Wizyta duszpasterska w parafii p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej 2012-2013

Jedną z najstarszych form pracy duszpasterskiej jest wizyta duszpasterska, której celem jest nawiązanie bezpośredniego kontaktu kapłana z odwiedzanymi rodzinami. Podczas wizyty duszpasterskiej zwykle podejmowane są rozmowy na tematy związane z wiarą i praktykami religijnymi, życiem wspólnoty parafialnej, problemami wychowawczymi dzieci i młodzieży oraz sytuacją rodziny. Powołaniem księdza odwiedzającego rodzinę jest utwierdzać w wierze i nadziei ludzi dobrej woli. Ksiądz przybywa do Swoich Parafian z posługą duszpasterską, modlitwą i błogosławieństwem.

Święty Mikołaj

W dniu 06 grudnia br. w naszej parafialnej kaplicy gościliśmy św. Mikołaja.  Spotkanie ze Świętym biskupem sprawiło wszystkim wiele radości, a zwłaszcza dzieciom. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania.

Dyskoteka LSO 2012

W dniu 01 grudnia 2012r. w Zespole Szkół w Woli Mieleckiej odbyła się „Andrzejkowa” dyskoteka dla członków Liturgicznej Służy Ołtarza zorganizowanej przez księdza Pawła Herudzińskiego i naszych rodziców.