Kiedy finał budowy ronda w Woli Mieleckiej?

Samorządowcy  są zadowoleni z postępów prac przy budowie ronda w Woli Mieleckiej. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, nowym rondem możemy pojechać jeszcze w październiku.


Nie końcem roku, a być może nawet już w październiku rondo w Woli Mieleckiej będzie gotowe. Taki optymizm zapanował wśród mieleckich samorządowców, którzy pozytywnie oceniają stan zaawansowania robót w tym miejscu.

Wykonawca deklarował, że termin maksymalne skróci. Październik to będzie termin końcowy, jeśli nie przydarzy się nic nadzwyczajnego. Dzisiaj widać, że roboty w tym miejscu idą dosyć sprawnie.

Dopytywany na poniedziałkowej sesji rady powiatu, czy samorząd planuje przy okazji tej inwestycji wykonanie dodatkowego chodnika w kierunku skrzyżowania z drogą na Rzędzianowice Zbigniew Działowski przyznał, że „na ten moment nie ma takich planów.

- W perspektywie następnych lat czeka nas poważna przebudowa tej drogi z Woli Mieleckiej do ronda w Rzędzianowicach, włącznie z chodnikiem - dodawał nawiązując do nie najlepszego dzisiaj stanu byłej drogi wojewódzkiej, która po otwarciu nowego odcinka obwodnicy od Rzędzianowice do Piątkowca jest już drogą powiatową.

Podobne tematy:
* Rondo w Woli Mieleckiej oficjalnie otwarte, 08.11.2023
* UWAGA w czwartek zamknięte drogi objazdowe w Woli Mieleckiej
* Objazd ronda w Woli Mieleckiej będzie czasowo zamykany!
* Sygnalizacja świetlna objazdu ronda w Woli Mieleckiej, paraliż Mielca
* Kiedy finał budowy ronda w Woli Mieleckiej?
* Droga "ścieżka" w Woli Mieleckiej zamknięta dla samochodów ciężarowych
* Rusza budowa ronda w Woli Mieleckiej
* Przetarg na rondo w Woli Mieleckiej
* Uroczyste otwarcie zachodniej obwodnicy miasta Mielca