Andrzejkowa dyskoteka LSO

W dniu 26.11.2011 roku w ZS w Woli Mieleckiej odbyła się parafialna dyskoteka ,,ANDRZEJKOWA” zorganizowana przez ks. Pawła Herudzińskiego i rodziców. W zabawie andrzejkowej udział wzięło około 50 członków LSO.


Zabawa rozpoczęła się o godz.17.30. W czasie przerw mieliśmy zapewnione posiłki m.in. pyszne paszteciki z barszczem i nasz ulubiony przysmak-pizze.

Słychać było przyśpiewki dochodzące od stołów przy których siedziała młodzież. Przyśpiewki rozweseliły pozostałych uczestników zabawy.

Nasza zabawa taneczna odbywała się na jadalni przystrojonej w balony i  przy nowoczesnej muzyce ,dzięki której dzieci i młodzież nie opuszczała parkietu.

O godz.21.15 musieliśmy zakończyć  naszą zabawę  andrzejkową, po czym młodzież pomogła organizatorom doprowadzić szkołę do porządku. Rozstaliśmy się z myślą, że następną dyskoteka będzie jeszcze lepsza i dłuższa.Chciałabym w imieniu wszystkich uczestników imprezy podziękować ks. Pawłowi, oraz rodzicom za przygotowanie tak świetnej zabawy.

Opracowała: J.Płaza
Zdjęcia: D.Dyduła


PS. Ja  również składam podziękowanie Rodzicom przygotowującym tę imprezę, Panu Mariuszowi Kawalcowi za  pomoc, oraz Państwu Teresie i Krzysztofowi Maziarz za zasponsorowanie pizzy.

Ks. Paweł Herudziński