Aktualności

Puchar Astoria dla Startu

28 grudnia 2013 roku w Wadowicach Górnych rozegrano Turniej Piłki Nożnej o puchar włascicieli Domu Weselnego "Astoria" Marty i Andrzeja Midurów. Puchar zdobyła drużyna Startu Wola Mielecka, w meczu finałowym pokonała Piasta Wadowice Górne 2-1 (0-1).

W niedzielę gramy z Wisłokiem Wiśniowa

Już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia o godz 15:00 Start zainguruje rundę wiosenną przed własną publicznością. Przeciwnikiem gospodarzy będzie Wisłok Wiśniowa który plasuje się na 4 pozycji z dorobkiem 30 pkt. Przed naszą drużyną trudny mecz. Zapraszamy kibiców aby wsparli piłkarzy głośnym, kulturalnym dopingiem !  

Mikołajkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży, Wadowice Górne

10 grudnia w Wadowicach Górnych odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży, zorganizowany przez Klub Gier Logicznych "Szarotka" Wadowice Górne, który zgromadził ponad 90-ciu zawodników z powiatów mieleckiego, kolbuszowskiego i ropczycko - sędziszowskiego oraz nie mniejszą liczbę kibiców. Wśród nich rywalizowali również zawodnicy z Woli Mieleckiej.

Poświęcenie stadionu LKS START Wola Mielecka

28 sierpnia 2011r. o godz. 11:00 w Kaplicy p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej odprawiona została msza święta w intencji zawodników, działaczy i kibiców Klubu LKS Start Wola Mielecka. Przed meczem trzeciej kolejki odbyła się uroczystość poświęcenia zrewitalizowanego stadionu i obiektów sportowych klubu LKS Start Wola Mielecka przez K. Pawła Herudzińskiego.