I Misje Parafialne w parafii p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej

W piątek 31 października 2014 roku w dniu zakończenia I Misji Parafialnych w parafii p.w. Bożej Opatrzności w Woli Mieleckiej ks. Andrzej Rams – kustosz Sanktuarium NMP Królowej Rodzin w Chorzelowie poświęcił przyniesione przez wiernych obrazy  Miłosierdzia Bożego, tablicę na krzyżu misyjnym oraz krzyż na fronton nowej świątyni.

 


 
- Pomyśl przez chwilę dlaczego wówczas, gdy jesteś skołatany i bity przez życie, dlaczego wówczas klękasz przed Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie Ołtarza, dlaczego zapominasz wówczas o wszystkich krzyżach, bólach. Dlatego, że jesteś przekonany o tym, że jakaś niepojęta nadprzyrodzona siła, której nie możesz doświadczyć od drugiego człowieka spływa z tego miejsca do twojej duszy i do serca Twojego. - tak do zebranych wiernych przemawiał ks, Andrzej Rams na zakończenie Misji w Woli Mieleckiej.

 

 

 

Na zakończenie Misji ks. Andrzej Rams zwrócił się do ks. Zbigniewa Smołkowicza słowami: - oddaję Ci ks. proboszczu stułę i Twoją parafię, odnowioną, uświęconą i ubogaconą Bożą łaską. Symbolem tej przemiany duchowej są te uśmiechniete twarze każdej i każdego z Was pomimo mroźnego wieczoru.W naszych sercach jest radość i Boży spokój, bo Chrystus w czasie tych Misji okazał nam miłosierdzie.

 

wichz


31.10.2014 fot. Zbigniew Wicherski


fot. ks. Wojciech


  wideo: ZBigniew Wicherski

Zakończenie I Misji Parafialnych, Wola Mielecka 31.10.2014

link do filmu: http://youtu.be/0WLB7kmAWV8


  wideo: ZBigniew Wicherski

Poświęcenie tablicy na krzyżu misyjnym,, Wola Mielecka 31.10.2014

link do filmu: http://youtu.be/2q2nEfRM-DM


{morfeo 46}