Przejazd kolejowy w ciągu ulicy Wolności zamknięty!

Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie zamyka w dniach 15 - 16 grudnia 2014 r.  ruchliwy przejazd kolejowy w Mielcu. Mowa tu o przejeździe w ciągu ulicy Wolności, czyli w sąsiedztwie Hali Targowej i dojazdu do szpitala od strony Starówki i Wojsławia.

Komunikat PNiUIK w Krakowie:


Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie informuje, że w związku z ostatecznym przygotowaniem do naprawy przejazdu kolejowo - drogowego kat. A w ciągu ul. Wolności w Mielcu, km. 292,545  ww. przejazd kolejowy w dniach 15 - 16 grudnia 2014 r. (w godz. 7:00 do godz. 23:00) będzie nieczynny dla ruchu samochodowego z powodu robót torowych i drogowych zleconych nam przez PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie. Ruch odbywać się będzie zgodnie z kierunkiem oznakowania objazdu. Podany termin jest terminem ostatecznym. Za powstałe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy. 

W 2010 na tym przejeździe kolejowym także były prowadzone roboty remontowe, które również spowodowały zamknięcie go na kilkadziesiąt godzin.

By objechać zamknięty przejazd kolejowy trzeba kierować się na wiadukt w ciąu Alei Niepodległości.

Kierujący się na Kolbuszową i Rzeszów powinni jechać ulicą Wojsławską i przejazdem przez Witosa.


źródło: Hej Mielec