Samorząd uczniowski ZS Wola Mielecka 2012/2013

W dniu 21.09.2012 odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w ZS w Woli Mieleckiej.

 

Wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum w Woli Mieleckiej

1. Daniel Kapusta 104 głosy
2. Marta Tomczyk 54 głosy
3. Justyna Sypek 22 głosy
4. Magdalena Hul 19 głosów
5. Wiktoria Kołodziej 14 głosów
6. Patrycja Kołacz 3 głosy

Oddano 216 głosów. Daniel Kapusta od dziś pełni funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Gratulujemy i życzymy licznych sukcesów związanych z pełnioną funkcją.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała mgr Patrycja Prokopiuk.


Skład samorządu szkoła podstawowa

Przewodnicząca:          Jadwiga Wójcik
Z-ca przewodniczącej:    Arkadiusz Płatek
Sekretarz:                   Klaudia Puła

Samorządy klasowe:            
Klasa I           Sebastian Drop, Michał Węgrzyn, Monika Krzysztofik
Klasa II          Gabriela Cisło, Maksymilian Litwin, Wiktoria Bal
Klasa III         Gabriela Leś, Rafał Słąba, Mariusz Zając
Klasa IV         Aleksandra Skowron, Łukasz Kania, Magdalena Klimczak
Klasa V          Beata Godek, Konrad Łysoń, Kacper Kamuda, Michał Guła
Klasa VI         Jadwiga Wójcik, Arkadiusz Płatek, Bartosz Pyzikiewicz.


Skład samorządu Gimnazjum

Przewodniczący:            Daniel Kapusta         
Z-ca przewodniczącego:     Marta Tomczyk  
Sekretarz:                 Justyna Sypek

Samorządy klasowe:
Klasa Ia     Gabriela Dubiel,Gabriela Godek,Sebastian Rucki,Paulina Leśniowska
Klasa Ib     Sylwia Pietras, Mateusz Sienkiel, Dominik Krawiec
Klasa Ic     Dominika Krawiec, Kamil Marek, Julia Jarochowska
Klasa IIa    Julia Drop, Aleksandra Pasela, Radosław Janeczko
Klasa IIb    Piotr Bieńkowski, Rafał Godek, Iwona Koceniak, Mikołaj Szobak
Klasa IIc    Wiktoria Kołodziej, Wiktor Jasiński, Patrycja Kołacz
Klasa IId    Gabriela Bania, Marzena Dereń, Weronika Dul
Klasa IIIa   Ewelina Golba, Justyna Sypek, Andrzej Fryc, Wiktoria Nowak
Klasa IIIb   Magdalena Żelazko, Kinga Naprawa, Eliza Cymbor
Klasa IIIc   Grzegorz Węglarz, Krystian Ciejka, Kamil Lelakowski
Klasa IIId   Bernadetta Kobos, Anna Pisarczyk, Kuba Grzywa


źródło: www.zswolam.internetdsl.pl


 

https://www.facebook.com/wolamielecka/