Warsztaty krawieckie Igłą i nitką w Gminie Mielec

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na „Warsztaty krawieckie dla początkujących i średnio zaawansowanych”.

W programie zajęć dla średnio zaawansowanych przewiduje się sześć dwugodzinnych spotkań podczas których uczestnicy poznają zdejmowanie miary, kopiowanie wykroju, krojenie i szycie dowolnej sukienki, krojenie i szycie  spodni i żakietu w stylu „Szanel”.

Pierwsze spotkanie dla średnio zaawansowanych odbędzie się w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej 15 listopada 2022 roku (wtorek) godz. 17:00-19:00

W programie zajęć dla początkujących przewiduje się sześć dwugodzinnych spotkań podczas których uczestnicy poznają narzędzia i przybory krawieckie, obsługę maszyny do szycia, przepisy BHP, ściegi ręczne i maszynowe, rodzaje pasmanterii, przeróbki krawieckie, wszywanie zamków, szycie torby z tkaniny, poszewki na poduszkę oraz spódnicy na gumie z kieszeniami.

Pierwsze spotkanie dla początkujących odbędzie się w Ośrodku Kultury w Chorzelowie 17 listopada 2022 roku (czwartek) godz. 17:00-19:00

Informacje i zapisy w siedzibie Ośrodka Kultury w Chorzelowie lub pod nr tel. 17 584 14 83.

Liczba miejsc ograniczona.