Mikołajkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży, Wadowice Górne

Odsłony: 2696

10 grudnia w Wadowicach Górnych odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży, zorganizowany przez Klub Gier Logicznych "Szarotka" Wadowice Górne, który zgromadził ponad 90-ciu zawodników z powiatów mieleckiego, kolbuszowskiego i ropczycko - sędziszowskiego oraz nie mniejszą liczbę kibiców. Wśród nich rywalizowali również zawodnicy z Woli Mieleckiej.

Czołowe miejsca w poszczególnych grupach zajęli:
Juniorzy do lat 15-tu - grupa zaawansowana (9 rund):
1. Fedor Filip (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 8,5 pkt
2. Krawiec Adrian (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 6 pkt
3. Mędrygał Rafał (TSz "Skoczek" Sędziszów Młp.) - 6 pkt
4. Wilk Paweł (Hadykówka) - 6 pkt
5. Siewierski Szymon (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 5,5 pkt
6. Pociask Sebastian (TG „Sokół” Ropczyce) - 5,5 pkt

Juniorki do lat 15-tu - grupa zaawansowana (9 rund):
1. Guła Agnieszka (KSz SDK-Lotnik Mielec) - 6,5 pkt
2. Krzysztofik Magdalena (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 6 pkt
3. Krzysztofik Lidia (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 5 pkt
4. Żelazko Anna (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 4,5 pkt
5. Mędrek Maria (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 4,5 pkt
6. Naprawa Izabela (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 4 pkt


Juniorzy do lat 15-tu - grupa początkująca (9 rund):
1. Wilk Kacper (Hadykówka) - 9 pkt
2. Szczur Jakub (Wola Mielecka) - 7 pkt
3. Piekarczyk Michał (Hadykówka) – 6,5 pkt
4. Szostek Wojciech (Książnice) - 5 pkt
5. Bielecki Michał (Grochowe II) - 5 pkt
6. Kusek Dominik („Szarotka” Wadowice Górne) - 4,5 pkt

Juniorki do lat 15-tu - grupa początkująca (9 rund):
1. Starzec Patrycja (Cmolas) - 7 pkt
2. Starzec Oliwia (Cmolas) - 5 pkt
3. Zych Iwona (Wola Mielecka) - 5 pkt
4. Turczyn Patrycja (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 4 pkt
5. Krawiec Wiktoria (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 4 pkt
6. Szot Aleksandra (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 4 pkt

Juniorzy do lat 10-ciu - grupa zaawansowana (9 rund):
1. Żola Jan (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 7 pkt
2. Juras Paweł (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 6 pkt
3. Stefański Adam (TSz "Skoczek" Sędziszów Młp.) - 5,5 pkt
4. Jemioło Jan (Błonie) - 5 pkt
5. Sypek Szymon (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 5 pkt
6. Zaremba Michał (Wola Mielecka) - 4,5 pkt

Juniorki do lat 10-ciu - grupa zaawansowana (9 rund):
1. Mytych Wiktoria (TSz "Skoczek" Sędziszów Młp.) - 8 pkt
2. Należna Gabriela (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 5,5 pkt
3. Czernikowska Laura (Piątkowiec) - 5 pkt
4. Zych Małgorzata (Wola Mielecka) - 4,5 pkt
5. Krawiec Natalia (KGL "Szarotka" Wadowice Górne) - 4,5 pkt
6. Pudo Aleksandra (Lubzina) - 4 pkt

Juniorzy do lat 10-ciu - grupa początkująca (7 rund):
1. Ćwięka Konrad (Podleszany) - 7 pkt
2. Lelek Paweł (Przecław) - 6 pkt
3. Kopacz Arkadiusz (Wola Wadowska) - 5 pkt
4. Pieprzak Bartosz (TG Sokół Ropczyce) - 4,5 pkt
5. Stępak Jakub (Ropczyce) - 4 pkt
6. Sołtys Krystian (Borek Wielki) - 4 pkt

Juniorki do lat 10-ciu - grupa początkująca (7 rund):
1. Smaczny Maria (Wola Mielecka) - 7 pkt
2. Maziarz Julia (Grochowe) - 5 pkt
3. Szostek Elżbieta (Książnice) - 5 pkt
4. Tylutki Justyna (Podleszany) - 4,5 pkt
5. Stefańska Maria (Sędziszów Młp.) - 3,5 pkt
6. Dudek Kinga (Wadowice Górne) - 3 pkt