Parafialna dyskoteka LSO

W dniu 20 sierpnia 2011 roku w ZS w Woli Mieleckiej odbyła się parafialna dyskoteka zorganizowana przez ks. Pała Herudzińskiego wraz z rodzicami. Udział w niej wzięło około 50 członków LSO (Liturgicznej Służby Ołtarza ) Świetna zabawę przy dobrej muzyce zapewnił nam pan Mariusz Kawalec zapodając świeże kawałki .


Impreza rozpoczęła się o godz. 17.30. W czasie przerw mięliśmy zapewnione posiłki m.in. pyszne kiełbaski prosto z grilla oraz w ramach niespodzianki, ulubiony  przysmak dzieci i młodzieży – pizza.

Słychać również było przyśpiewki dochodzące od strony stołów przy których przesiadywała młodzież i tym samym rozbawiała pozostałych uczestników dyskoteki.

Tańce i swawole odbywały się na jadalni przy muzycznych hitach, które proponował nam nasz DJ. Najchętniej młodzież bawiła się przy znanych każdemu utworach tupu: makarena, kaczuszki itp.O godz. 21.30 z wielkim smutkiem musieliśmy zakończyć wspaniałą zabawę, po czym wraz z rodzicami doprowadzaliśmy miejsce imprezy do porządku. Rozstaliśmy się jednak z uśmiechem na twarzy ;)

Z tego miejsca chciałybyśmy w imieniu wszystkich uczestników podziękować ks. Pawłowi , Panu Mariuszowi, naszemu DJ’owi, oraz zaangażowanym  rodzicom za zorganizowanie tak świetnej dyskoteki. Wyrażamy również wdzięczność naszym sponsorom, m.in.  Panu Leszkowi  Muryjasowi. Mamy również  cichą nadzieję, że na tym nie poprzestaniemy ;)

Opracowały: Dominika i Basia Dyduła