Wystawa pt. Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa

21 grudnia 2016 roku w Ośrodku Kultury w Chorzelowie otwarta została wystawa prac plastycznych uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Mielec pt. NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”.



Wystawa jest owocem konkursu plastycznego, na który napłynęło ponad 150 prac.

Komisja konkursowa w składzie Mariola Pelic – dyrektor Wiejskiego Domu Kultury i Rekreacji w Grochowem oraz Małgorzata Zając-Waga- plastyk Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, dokonała oceny i przyznała nagrody oraz wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych autorów prac konkursowych. 

Przedszkola – klasy „0”
Nagrody
PATRYCJA WIELOCH – Trześń
JAKUB WARDĘGA – Trześń
AMELIA RZEŹNIK - Chrząstów
MILENA GRETKOWSKA - Trześń
ALEKSANDRA RZEŹNIK - Rzędzianowice
KONRAD BĄDZIELEWSKI - Rydzów
WIKTOR PADYKUŁA - Złotniki
ALEKSANDRA ŻUREK - Złotniki
PATRYCJA ZYGMUNT - Rzędzianowice
GRZEGORZ PIĄTEK - Chorzelów
BARBARA STACHOWICZ - Rzędzianowice
EMILIA STRZELCZYK – Wola Mielecka
EMILIA RZEŹNIK - Chorzelów
WERONIKA SŁOMBA - Książnice

Wyróżnienia
ANNA BRZEZIŃSKA – Wola Mielecka
KINGA BUDAK - Chorzelów
JACEK PODOLSKI - Złotniki
NATALIA BUŚ – Książnice

Klasy „I” – „III”
Nagrody
MATEUSZ SALA – Chorzelów
IWONA SMAGACZ – Wola Mielecka
MARTYNA KASPRZAK – Trześń
MARTYNA ZIELIŃSKA – Trześń
MARTYNA NOWAK – Rzędzianowice
ANNA MIESZKOWICZ – Chorzelów
ANNA BROŻYNA – Chorzelów
BARTŁOMIEJ WARDĘGA – Trześń
WIKTOR INDYK – Wola Mielecka
SARA WATRACZ – Rzędzianowice
ANTONINA JELEŃ – Złotniki
NATALIA SŁOMBA – Wola Mielecka
MALWINA ŁĄCZ – Rzędzianowice
ANNA GURBAŁA – Złotniki
KRZYSZTOF PADYKUŁA – Złotniki
KACPER KAPINOS – Chrząstów
OLIWIA KUDŁA Książnice
KACPER DYMEK – Książnice
ANNA KRAKOWSKA – Rydzów

Wyróżnienia
ALAN ŻARÓW – Trześń
SEWERYN TOKARZ – Chorzelów
ŁUCJA BARNAT – Chorzelów
MARIA BRZOZOWSKA – Chorzelów
MIKOŁAJ MIESZKOWICZ – Chorzelów

Klasy „IV” – „VI”
Nagrody
ADRIAN BUKAŁA – Rydzów
GRZEGORZ KOGUT – Rydzów
JAKUB JASINA – Chorzelów
JULITA I OLIWIA GŁAZ – Trześń
IZABELA MIODUNKA – Chrząstów
KORNELIA HYJEK – Złotniki
KATARZYNA KRĘCIGŁOWA – Rzędzianowice
DOMINIK WOLNY – Rzędzianowice
DOMINIKA KRĘPA – Chorzelów
DOMINIKA LEYKO – Książnice
AMELIA FURMAN – Rydzów

Wyróżnienia
KATARZYNA SZOSTEK – Książnice
ANNA DUDEK – Chorzelów
PATRYK DURDA – Chrząstów
KACPER KONIECZNY – Książnice
JAKUB KORCZEWSKI – Chorzelów

Gimnazjum
Nagroda
KAROL CIEMIĘGA – Chorzelów

https://www.facebook.com/wolamielecka/