Fascynacja światem w fotografii podróżniczej Małgorzaty Kani

23 maja 2017 roku w Ośrodku Kultury w Chorzelowie odbył się wernisaż wystawy „PERŁY, RYŻ, AZJA, otwartość i fascynacja światem w fotografii podróżniczej Małgorzaty Kani”.  Wystawa prezentuje fotografie wykonane podczas podróży autorki po Hongkongu, Filipinach oraz Europie.


Gościem wernisażu był Piotr Łazorko,  miłośnik języka angielskiego i hip hopu, który podzielił się swoimi doświadczeniami, jak zwiedzać świat nie wydając fortuny. Wernisaż uświetnił występ wokalny Aleksandry Kani.
    
Małgorzata Kania związana jest z fotografią od dzieciństwa. W obiektywie swojego aparatu zatrzymuje niezwykłe historie zwykłych ludzi, pejzaże nieodkryte, magiczne miejsca. Kocha podróżować, nurkować, żeglować, kocha ludzi. O swoich podróżach mówi: …” podróż jest czasem refleksji nad życiem. Nieodłączną częścią każdej podróży jest złamanie wszystkich przyzwyczajeń, które są ugruntowane w codziennym życiu.” Nieoceniona staje się tutaj otwartość na nowe, nie przedstawiane w katalogach, czy folderach biur podróży miejsca, bo takie artystka najbardziej kocha. Dla Małgorzaty Kani czym dalej od naszych wyobrażeń o różnych miejscach, tym ciekawiej.


Wystawę „PERŁY, RYŻ, AZJA, otwartość i fascynacja światem w fotografii podróżniczej Małgorzaty Kani” obejrzeć można do 16 czerwca 2017 roku. 


Zaproszenie na wernisaż Małgorzaty Kani
15.05.2017
Serdecznie zapraszamy na otarcie wystawy "PERŁY, RYŻ, AZJA, otwartość i fascynacja światem w fotografii podróżniczej MAŁGORZATY KANI" z Woli Mieleckiej. Wernisaż odbędzie się 23 maja 2017r. o godzinie 17.00 w Ośrodku Kultury w Chorzelowie. Gość wystawy Piotr Łazorko - miłośnik języka angielskiego i hip hopu, podzieli się pomysłem "Jak zwiedzać świat nie wydając fortuny". Wystawa potrwa do 16 czerwca.

https://www.facebook.com/wolamielecka/