Drugi tydzień "Ferii z kulturą" już za nami!

Kilka dni zimowego odpoczynku od szkoły, lekcji i nauki minął jak zwykle bardzo szybko, pod znakiem wspólnych zabaw oraz spotkań ze sztukami plastycznymi, teatrem i literaturą. Gwarno i wesoło było na zajęciach  w  Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.

Na zajęciach karaoke w poniedziałek dzieciaki śpiewały najbardziej znane polskie piosenki. Podczas zajęć integracyjnych we wtorek oprócz zabaw i konkursów były zajęcia plastyczne. W środę odbyły się otwarte zajęcia taneczne. Na piątkowym „Spotkaniu z filmem” powodzenie miały bajki dla dzieci i filmy familijne. Podobnie było w chorzelowskim Ośrodku Kultury. W poniedziałek odbył się turniej układania  puzzli. Zawodnicy układali puzzle w trzech kategoriach wiekowych. Na zakończenie wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. We wtorek podczas zajęć plastycznych dzieci i młodzież wykonywały  ozdobne kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka a wszystko technice scrapbooking. Podczas turnieju szachowego w środę o tytuł najlepszego szachisty rywalizowali zarówno chłopcy jak i dziewczynki, oczywiście wszyscy zawodnicy otrzymali  dyplomy i nagrody. Czwartek był dniem teatru, przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Teatr ART–RE z Krakowa przedstawił bajkę Andersena „Królowa śniegu”.  Tanecznym dniem był piątek.


GALERIA  kliknij


Podczas „Ferii z kulturą” w Ośrodku Kultury w Chorzelowie oraz w Filii w Woli Mieleckiej odbyło się wiele atrakcyjnych zajęć i turniejów.  Powodzeniem cieszyły się warsztaty wikliniarskie, na których każdy mógł własnoręcznie wykonać prawdziwe arcydzieła. Na zajęciach  karaoke śpiewano znane polskie piosenki. Podczas zajęć tanecznych można było poznać tajniki tańców standardowych, latynoamerykańskich i ludowych. Turnieje układania puzzli oraz turnieje szachowe zakończyły się  wręczeniem dyplomów i nagród rzeczowych.  W poniedziałek 27 stycznia 2014r. w Filii w Woli Mieleckiej  oraz 29 stycznia w Chorzelowie dzieci bawiły się na zabawach karnawałowych.

bt


{morfeo 26}


Ferie zimowe z kulturą

16.01.2014

W poniedziałek 20 stycznia 2014 roku rozpoczynają się ferie zimowe niezależnie od pogody nie powinny  być  nudne. Te dwa tygodnie błogiego lenistwa i odpoczynku od szkoły powinny być jednak twórcze i ”pracowite”, żeby dzieci i młodzież nie dopadła nuda. Filia Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w "Feriach z kulturą" podczas dwutygodniowych ferii. Od poniedziałku do piątku, na dzieci czekają zajęcia tematyczne. 

 


https://www.facebook.com/wolamielecka/